Penis Büyütücü Ürünler

PeniXL Penis Büyütücü Krem 89 TL

İdeal Penis Boyu Ne Kadar Olmalı ?

Tüm erkeklerin korkulur rüyasıdır küçük penise sahip olmak. Kim ister ki zaten küçük bir penise sahip olmayı. Sonuçta herkes partnerini olabildiğince mutlu yapmak ister. Yaptığım bazı araştırmalar sonucu ideal penis boyu ne kadar olmalıdır bunu bugün size açıklayacağım. Ama öncelikle şunu bilmenizi isterim ki penisiniz küçük diye herhangi bir korkuya kapılacak bir durum yoktur çünkü artık penis boyunu büyütmek ilaç tedavisi, krem tedavisi, ameliyatlar ya da pompa yardımıyla artık çok daha kolay.

Ne yazık ki ülkemizde penis ameliyatı maliyetleri oldukça fazla olmakla birlikte kur yüzünden çoğu ithal ilaç ve benzeri şeyler çok pahalı. Bunun önüne geçmek adına enflasyonla mücadele etmek için fiyatları olabildiğince aşağıya çekiyoruz. Çünkü hiçbir insanın küçük penisli kalmaya hakkı yoktur. Hadi gelin şimdi sizlerle ideal penis boyu ne kadar olmalıdır bunu birilikte inceleyelim.

İdeal Penis Boyu Nedir

İdeal penis boyu kişiden kişiye farklılık göstermekle birlikte herkes için aynı boyut aynı şeyi ifade etmeyebilir. Çok uzun zaman önce İngiltere’nin Londra şehrinde yapılan araştırmada 3 tane bilim insanı minimum penis boyu üzerine bazı istatistikler çıkarmış ve deneyler yapmış. Bu 3 bilim insanının yaptığı araştırma için 2000 tane kadının doldurduğu ankette şu sonuca varmışlardır;

Tatmin için gereken minimum penis boyu 12.8 cm, cinsel tatminin en çok olduğu penis boy aralığı ise ortalama 17 cmdir diye bir sonuca varmışlar. Ve yine geçenlerde yapılan bir araştırmaya göre Türkiye’de ki erkeklerin penis boy ortalaması 13.9 cm. Yani çıkartılan sonuç şu ki Türkiye’de erkekler partnerlerini tatmin edebiliyor ama nereye kadar? Sonuçta partnere 17 cm ile verilen tatminle 13.9 cm verilen tatmin arasında dağlar kadar fark vardır. Biz de bunun önüne geçmek adına Avrupa ve ABD’den ithal olarak getirttiğimiz bazı ürünleri kullanarak daha büyük bir penise sahip olmanıza yardımcı olmak.

Ülkelerin Ortalama Penis Boyları

Tablo büyüklük sıralaması yeşilden kırmızıya doğrudur. İdeal penis boyu sarı bölgenin olduğu uzunluktur. Görüldüğü üzere Türkiye hafif küçük penis sıralamasına girmekle turuncu bölgede yer almıştır. Demokratik Kongo Cumhuriyeti en uzun penise sahip ülkedir. En küçük penise sahip ülke ise Kuzey Koredir. Yapılan bu araştırma Avrupa Cinsel Sağlık Örgütü tarafından yapılmıştır. Bana soracak olursanız Türkiye’nin en az sarı bölge de olması gerekirdi. Eğer sizin de penisiniz kırmızı ya da turuncu bölgedeyse krem ve pompayı kullandıktan sonra penisiniz en az sarı bölgeye girecektir. Hatta ikisini bir arada kullanırsanız penisinizin yeşil bölge aralığına bile girmesi muhtemel olur.

En iyi penis büyütücü nedir?

Bana kalırsa eğer ideal penis boyuna sahip olmak istiyorsanız en iyi penis büyütücü PeniXL krem ve pompa ile olan tedavi yöntemidir.Çünkü hem maliyeti açısından hem de uygulama açısından oldukça kolay ve kullanışlı. Ameliyatta iyi bir tedavi biçimidir fakat hem maliyet açısından hem de ameliyat olduktan sonra çekilen çile ve acı dayanılmaz olabiliyor. Aynı zaman da penis büyütme ameliyatından sonra bir süre ilişkiye de girmeniz yasak. O yüzden ideal penis boyuna ve sağlığına kavuşmak istiyorsanız pompa ve krem tedavisini kesinlikle öneriyorum.

Evet dostlarım bugün sizlere ideal penis boyu nedir ve ne kadar olmalıdır bundan bahsettim. Umarım yazdıklarım sizin için yararlı olur ve umarım hoşunuza gitmiştir.

Penis Büyütücü Sipariş Formu

  Hızlı Sipariş Formu
  Success! Thanks for Your Request.
  Error! Please Try Again.

  5 Comments

  Add a Comment
  1. Merhaba! Penis boyu tablosunu incelediğimde Türkiye’nin penis boyu ortalamasında ne kadar vahim bir durumda olduğunu gördüm. Aslında kendim de vahim durumdaydım çünkü benim de penisim bir zamanlar Türkiye’nin bile ortalamasının altındaydı. Fakat daha sonra bu site aracılığıyla PeniXL isimli kremin neler yapabileceğini keşfettim. Pompa ile kullanarak o kadar yol kat ettim ki! Yanlış hatırlamıyorsam 1 yıl önce falan penisim 11 cm den 16 cm olmuştu. Ve aşırı sevinmiştim. Böyle bir ürün için sizlere teşekkür ederim.

  2. internette çok derin bir araştırma yapmıştım ortalama penis boyu ne kadar olmalı diye. Sanırım bu site sayesinde penisimin ne denli küçük olduğunu öğrenmiş oldum. Ürününüzden 1 kutu sipariş ettim. Umarım etkili olur..

  3. Uzun zaman önce gerçekten çok zor durumdaydım. Çünkü gerçekten çok küçük bir penise sahiptim. Yaklaşık olarak 10 cm civarıydı. Ve kendimi gerçekten çok üzgün hissediyordum çünkü eşimi hiç tatmin edemiyordum ve benden artık nefret etmeye başlamıştı.Kadına kaç cm yeterli diye araştırma yaparken tatmin için gereken minimum boy 12.8 cm olmalıymış eşimin ne den bu kadar söylenip durduğunu o zaman anlamıştım. Ne yapıp edip penis boyumu büyütmeli ve aynı zaman olabildiğince kalın yapmalıydım. Ben de bunun üzerine bu sitede yer alan peniXL krem ve pompa aldım. Gerçekten çok etkili oldu şuan penisim 16 cm oldu ve kendimi harika hissediyorum. Böyle bir ürün için allah sizden razı olsun. Her şey için teşekkürler.

   1. Sizin adınıza gerçekten ne kadar sevindiğimizi anlatamayız efendim. Umarım sizin gibi daha ne mağdurları kurtarır. Umarım penisiniz daha da büyür. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz…

  4. Yazınızı okuduktan ortalamanın tam olarak neresindeyim diye merak ettim ve penisimi ölçmeye gittim. Fakat keşke hiç ölçmeseydim penis boyum 9 cm çıktı. Sizce ne yapmalıyım. Penisimi uzatmak istiyorum fakat ne yapmam gerektiği hakkında bilgim yok. Yalnızca penis büyütücü ilaçlar hakkında yazılmış yazılar okudum. Bu penis büyütme ilaçları gerçekten işe yarıyor mu acaba? Hayatımda hiç kullanmadım ilk defa kullanmayı düşünüyorum. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Penis Büyütücü Ürünler © 2018 Frontier Theme