Penis Büyütücü Ürünler

PeniXL Penis Büyütücü Krem 89 TL

Penis Boyu Nasıl Uzar?

Her erkekte sorun haline gelen küçük penis, insanları zor durumda bırakmakta ve cinsel isteksizliğe yol açmaktadır.  Yapılan bazı araştırmalara göre dünyadaki her 100 kadından 70 inin partnerlerinin penis boylarından memnun olmadığı bulunmuştur. Peki erkekler? Erkekler için hemen hemen aynı şeyi söylemek mümkün. Erkeklerin ise sadece 100 kişiden 65 inin penis boylarından memnun kalmadığı yapılan araştırmalar arasındadır. Ve aynı zamanda erkek penisini erkeklerden çok kadınların umursadığı bilinen gerçekler arasındadır. Bunun nedeni ise yeterince basit. Çünkü bir erkeğin partneri küçük penisten haz almıyorsa kendisinin alması nasıl beklenebilir ki?


Yaptığım araştırmalar, hipotez ve deneyler sonucu sizlere bilgi aktarımında bulunacağım. Ben de size bu durumdan yola çıkarak size penis boyu nasıl uzar, penis boyu uzatmanın en iyi yöntemleri nelerdir bunlardan bahsedeceğim.

Penis boyu uzatma teknikleri nelerdir?

Penis boyu uzatma teknikleri sanıldığından daha da basittir. Fakat büyüme kişiden kişiye değişiklik göstermekle birlikte bazen hiç büyüme olmadığı yapılan araştırmalarım arasında görülmüştür. Şimdi gelin sizlere penis boyunun birkaç yöntemle uzatma tekniğinden bahsedeyim.

Esneterek Penis Büyütmek

 1. Penisiniz sarkık(inik) durumda olsun.
 2. Daha sonra penisiniz bu durumda iken gövdesinden iki elinizle tutarak ileri doğru çekin ve sağa doğru 10 saniye bekletin. Bu durumu yaptıktan sonra penisinize dinlenmesi için 15 saniye süre verin.
 3. Aynı şeyi sol taraf için yapın ve yine o durumda 10 saniye bekletin.
 4. Bu işlemi günde minimum 2 defa 5 dakika ara ile yapın

Sık ve Çek Yöntemi İle Penis Büyütmek

Bu yöntem benim en çok tavsiye ettiğim yöntemlerden birisi.

 1. Penisiniz yarı kalkık haldeyken elinize krem alın.
 2. Penisinizi canınızı acıtmayacak bir biçimde kremi  sürerek ve sıkarak yukarı doğru çekin ve yukarıda 5 saniye bekletin.
 3. Bu durumu 10 kez tekrarlayın. Ve günde minimum 2 kez 5-10 dakika ara ile yapın.

Penis Pompası İle Büyütmek

Buna sanırım etkili penis büyütme yöntemi denilebilir. Fakat bu yöntemi yapabilmek için öncelikle bir adet penis büyütme pompası olması gerekmektedir. Kullanımı oldukça basit ve bir o kadar etkilidir. 1 ayda en az 3 cm en fazla 6 cm gibi bir büyüme gerçekleşmektedir. Ve buna bağlı olarak %30 gibi bir kalınlaşmayı da beraberinde getirmektedir. Aynı zamanda krem ile birlikte kullanıldığında etkisinin %70 oranında arttığını söylemekte mümkündür. Bu pompanın kullanım yöntemi şu şekildedir; Kullanmadan önce penisinizin temiz olduğundan emin olun. Ardından penisinizi pompanın içerisine yerleştiriniz. Daha sonra penisinizi çok fazla zorlamadan yavaş bir biçimde vakumlayın. İlk 1 ay mutlaka her gün günde 4-5 dakikalık tekrarlar ile 3 set biçiminde yapınız. Aksi halde uzama aksayabilir. Zaten bu tarz ürünler içerisinde kullanım kılavuzu ve uygulanması gereken talimatlar bulunmaktadır. Doğru kullanılmadığı takdirde yararları olmadığı gibi zararlara yol açabilmektedir.

Bitkisel Yolla Penis Büyütme

Herkesin bildiği üzere bitkisel yolla yapılan penis büyütme oldukça sağlıklı bir yöntemdir.  Yenilen bitkiler penise giden kan akışını hızlandırmaktadır.  Şimdi gelin sizlere bu bitkilerden biraz bahsedeyim.

 1. Kırmızı Ginseng: Kore’de yapılan bazı araştırmalar sonucunda kırmızı Kore ginsenginin kökü penis büyümesine, sertleşmesine ve kalınlaşmasına yardımcı olduğu bulunmuştur. Eğer bu bitkiden günde 500mg alırsanız büyüme olacağı söylenmektedir. Fakat fiyat olarak çok pahalı olduğunu söylememiz gerekir.
 2. Ginkgo Biloba Yaprağı: Bu ağacın işlevi ve yararları saymakla bitmiyor. Kendisi çok nadir bulunmakla birlikte ürünler gerçekten çok pahalı olabiliyor. Şimdi gelin sizlerle faydasına göz atalım. Ginkgo Biloba genellikle Alzheimer hastaları yani daha çok hafıza bozukluğu olan kişiler için kullanılmaktadır. Fakat bunun yanında kan akışını hızlandırdığı ve penise giden kan akış hızını oldukça hızlandırdığını söylemek gerekir.
 3. Maca Kökü: Maca kökü afrodizyak özelliği ile bilinmektedir. Söylenene göre erkeklerde enerji artımına yardımcı olduğu ve erken boşalmayı önlediği bilinen gerçekler arasındadır. Aynı zamanda bu bitkinin de penise olan kan akış hızı bir hayli fazla ve etkilidir.
 4. Karpuz:Diğer saydığım bitkilere nazaran oldukça düşük bir kan akışı sağlar. Fakat günlük düzenli olarak alındığında ereksiyona yardım etmekle birlikte penis sertleşmesine ve büyümesine yardımcı olmaktadır.
 5. Sigara:Bu saydıklarım dışında bir de size bir öneride bulunmak istedim. Sigaranın penis büyümesine negatif yönde bir etki yarattığı, cinsel isteksizliği arttırdığı ve erken boşalmaya yol açtığı bilinmektedir.

Ameliyat İle Penis Büyütme

Bu ameliyat türü çok tercih edilmemekle birlikte tehlikeli olduğunu düşünülmektedir. Penis ameliyatı iki biçimde gerçekleşmektedir. Penis büyütme ve penis kalınlaştırma bunlardan ikisidir. Penis ameliyatı yaklaşık olarak 2-3 saat sürmektedir.  Ameliyat sonra iyileşme süresi oldukça zaman almakla birlikte acı vericidir. Ortalama, bir penisin 3 cm ile 7 cm arasında büyüdüğü gözlemlenmiştir.  Aynı zamanda ameliyat ücreti kişiden kişiye göre ve hastaneden hastaneye değişiklik göstermektedir.

Bu ameliyat sonrası kişilerin 4 ile 6 hafta arasında ilişkiye girmemeleri gerekir. Herhangi idrar boşaltımında bir zararı yoktur. Kişi ameliyat öncesi nasıl boşaltım yaptıysa ameliyat sonrasında da aynı şekilde olmaktadır. Ameliyat sonrası hastalara birçok ağrı kesici ilaç, ereksiyon önleyici takviyeler ve benzeri şeyler verilmektedir. Ameliyat ile penis büyütme tarafımca sağlıksız ve bir o kadar da riskli bulunmaktadır. Umarım tavsiyelerim size yardımcı olmuştur ve umarım bir şeyler yapacak olurken bu araştırmamı göz önünde bulundurursunuz. Sağlıcakla kalın!

Penis Büyütücü Sipariş Formu

  Hızlı Sipariş Formu
  Success! Thanks for Your Request.
  Error! Please Try Again.

  Updated: Ağustos 26, 2020 — 9:42 am

  5 Comments

  Add a Comment
  1. Penis boyu uzatmak eski zamanların aksine şimdi bu ürünlerle daha da kolay. Özellikle penis boyu uzatma bitkisel kremlerle daha daha kolay. Düşünsenize penisinize krem sürüyorsunuz ve penisiniz uzuyor. Ben 2 aydır kullanıyorum penis pompası ile birlikte 5 cm kadar büyüdü. Son 1 ay kaldı 1-2 cm daha büyürse kullanmayı bırakacağım.

  2. Bu makaleyi gerçekten diğerlerine göre daha çok beğendim. Özellikle penis boyu büyüten yiyecekler ve bitkiler kısmı çok etkiledi. O besinleri deneyip öyle büyütmeye deneyeceğim. Baktım uzama olmuyor ilacı öyle alacağım. Bu bilgilendirici yazı için teşekkür ederim.

  3. Penisimi uzatmak için penis büyütme ameliyatı olmayı düşünüyordum. Fakat birçok form sitesinde bulunan yazılarda ameliyat sonrası penis de işlev kayıpları olabildiğini okumuştum. Bu ameliyatları araştırırken siteniz de bulunan penis büyütme ameliyatı videosunu da izledikten sonra bu kararımdan kesinlikle vazgeçtim. Videoyu izledikten sonra siteniz de bulunan diğer yazılarınızı okumuştum. Özellikle penis pompalarının ve penixl kremin kullanıcı yorumları beni çok etkiledi. Herkes çok memnun kaldığını özellikle penixl kremle beraber penis pompasını kullananların ciddi sonuçlar aldığını okudum. Ben de aynı etkiyi görmek istediğim için sitenizden iki ürünü de almak istiyordum. Baktığımda 3 kutu penixl krem alana penis pompasının hediye kampanyası olduğunu görünce hemen 199 TL ye sipariş verdim. Gelen her iki üründe çok kaliteliydi. Yaklaşık olarak bir 75 gün kullandım penisimin büyüdüğünü görmek bana ayrı bir öz güven kazandırmıştı. İyi ki de sitenize girip o videoyu izlemişim bu sayede bu ürünleri tanıdım.

  4. Bir doktor olarak sizlere önerim ameliyat ile penis boyu uzatmayı denememenizdir. Çünkü ameliyat sırasında peniste bağlayıcı olarak bulunan ligamentlerin kesilmesinden dolayı ilerleyen süreçte peniste sertleşme sorunuyla karşılaşmanız kesindir. Küçük bir inceleme yaptığımda bu sitede satılan ürünlerin doğal olduğunu görmekteyim. Özellikle penixl büyütücü kremi alıp kullananların ciddi sonuçlar aldığını yorumlardan okudum. Bir doktor olarak size önerim ameliyat yerine penixl denemeniz. Tamamen doğal içerikli bir ürün olduğu için penixl penis büyütücü kremin yan etkisi de olmayacaktır zaten.

  5. Bence takviye bir ilaç almadan egzersizle penisin büyüyeceğini düşünmüyorum. Hayal kırıklığına uğramamanız ve çabalarınızın boşa gitmemesi için tavsiyem bu egzersizleri hiç denememeniz. Çünkü ben denedim ve hiç bir sonuç alamadım. Geçen sene penis pompası ile birlikte penixl penis büyütcü krem aldım. İyi kide kremde almışım kremi sürdükten sonra pompanın kullanımı daha da kolaylaşıyor. Yaklaşık olarak 3.5 ay kullandım belki inanmayacaksınız ama penisim tam 8 cm uzadı . Bu sonuç beklediğimin oldukça üstünde bir sonuçtu. Bu sebepten dolayı egzersiz yaparsanız penisiniz uzar gibi hurafelere inanmayın. Yaşanılan bu sorunlar için sayısız klinik çalışmalar sonucu ortaya çıkarılan bu tarz ilaçlara yönelmeniz sizin için daha somut bir adım olacaktır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Penis Büyütücü Ürünler © 2018 Frontier Theme