Penis Büyütücü Ürünler

PeniXL Penis Büyütücü Krem 89 TL

Penis Boyu Uzatma Teknikleri Resimli Anlatım

penis büyütme teknikleriYaşadığımız dönem içerisinde birçok erkek penis boyunun küçük olmasından şikayet etmektedir. Doğuştan gelen ve tamamen genetik kodlara bağlı olarak gelişme kaydeden penis boyu her insanda farklı boyutlarda olmaktadır. Lakin hiçbir zaman şu penis boyu benim için yeterlidir diyemeyiz. Çünkü her ne kadar penis erkeklik organı olsa da bu konu bir o kadar da bayanları ilgilendirmektedir. Yapılan bir araştırmaya ülkemizde son yıllarda gerçekleşen pek çok boşanma vakasının altında da bu sorun yatmaktadır. Bu durumla karşılaşmak istemeyen pek çok erkek, hem cinsel organını büyütmek hemde partnerine karşı mahcup olmamak için penis boyu uzatma teknikleri ile sorunu ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır.

Her ne kadar ülkemizde bu tarz sorunlar dile getirilmese de penis boyundan yakınan pek çok kişi bulunmaktadır. Çünkü sadece yakın çevresine bile söyleyen kişiler, çoğu zaman küçük düşürülüp dalga konusu olabiliyorlar. Oldukça önemli bir mevzu olmasına karşın insanların bu denli düşüncesizce davranması çok büyük bir yanlıştır. Tüm bu dalga geçen insanlara sanki inat olarak ortaya çıkmış olan penis boyu uzatma teknikleri ile bu sorunu ortadan kaldırabilir ve erkeklik organınızı alabileceği maksimum boyutlara taşıyabilirsiniz. Bu yazımızda hemen hemen her erkeğin merak ettiği penis boyu uzatma tekniklerinin neler olduğundan bahsedeceğiz.

Penis Boyu Uzatma Teknikleri Nelerdir?

Cinsel organın ufak boyutta olması oldukça ciddi bir sorundur. Birçok erkekte öz güven penis büyütme teknikleri nelerdireksikliğe sebebiyet bu problem, ilerleyen zamanlarda psikolojik sorunları da beraberinde getirmektedir. Yeni evli çiftlerin birçok pozisyonu deneyememesinin altında bu lanet soru yatmaktadır. Bayanların büyük bir kısmı ise penisin ufak olması sebebiyle tatmin olamamaktadır. Tüm bu sorunların tamamen ortadan kalkması için penis boyu uzatma yöntemleri geliştirilmiştir. Bakalım bu teknikler arasında neler bulunmaktadır.

 • Penis Pompası ile Büyütme
 • Ameliyat ile Penis Büyütme
 • Doğal Yollarla Penis Büyütme
 • İlaçlarla Penis Büyütme

Yukarıda belirtmiş olduğumuz tüm bu yöntemlerin peniste belli bir miktarda uzama, kalınlaşma ve sertleşme sağladığını dile getirebiliriz. Penis büyütme tekniklerinin doğru ve eksiksiz uygulanması etkilerin tam anlamda gerçekleşmesi acısından önemlidir. Şimdi ise penis boyu uzatma teknikleri resimli anlatım ile konuyu detaylı bir şekilde anlatmaya çalışalım.

Penis Pompası ile Büyütme

En etkili büyütme tekniklerinden olan pompalar cihazla penis büyütme sınıfına girmektedir. Kimyasal ürünlerden uzak durmak isteyen ve herhangi bir cerrahi operasyon korkusu olan kişilerin tercih ettiği yöntemlerden biridir. Penis pompaların tercih sebebi olmalarının altında yatan en büyük etken ise 1-2 ay gibi kısa sürede gerçekleştirdiği etkinin kalıcı hale dönüşmesidir.

Büyütücü pompalar, sadece penis boyunu uzatmakla kalmaz aynı zamanda belli bir oranda kalınlaştırma da sağlamaktadır. Bununla birlikte peniste bulunan, yamukluk ve eğrilikleri de düzelterek penisi daha düzgün bir konuma sokar.

Penis pompalarının kullanımı ise oldukça basittir. Pompanın silindir kısmına penis tamamen yerleştirilir ve sonrasında vakum pompası aracılığıyla 5 dk boyunca vakum yapılır. Bu işlem günde 2 defa 2 ay boyunca gerçekleştirilir. 2 aylık kullanım sonrasında ise 2-5 arasında büyüme sağlayacaktır.

Ameliyat ile Penis Büyütme

Penis boyunu uzatmanın bir diğer yolu da ameliyatlardan geçmektedir. Ülkemizde operatör doktorlar tarafından uygulanan bu cerrahi işlem iki farklı yolla gerçekleştirilir. İlk olarak uzatma yönteminden söz edecek olursak, lokal bölgeye anestezi yapıldıktan sonra penisin kök kısmına ufak bir kesik darbesi uygulanır. Yaklaşık olarak 5 dk gibi kısa sürede tamamlanan bu işlem, penis boyunuzun 3 cm’e kadar uzamasını   sağlayabilmektedir.

ameliyatla penis büyütme

Cerrahi uzmanların uyguladığı bir diğer yöntem ise kalınlaştırma tekniğidir. Genellikle vücudun yağlı kısımlardan operasyonla alınan yağ parçacıklarını penise yama şeklinde eklenmesiyle uygulanır.Bir çok kullanıcı tarafından riskli bir çözüm olarak görülmesi nedeniyle, diğer büyütme yöntemlere nazaran daha az tercih edilir. Son olarak penis büyütme ameliyatlarının estetik cerrahi bir işlem olduğunu hatırlatarak, yüksek maliyetler karşılığında uygulandığını ifade edebiliriz.

Doğal Yollarla Penis Büyütme

Herhangi bir ilaç kullanmadan veya tehlike arz eden bir cerrahi operasyon geçirmeden de penis boyunu uzatmak mümkündür. Evde kendi kendine uygulayacağınız egzersizler ile penis boyuna katkıda bulunabilirsiniz.

Öncelikle penis, büyütme egzersizlerine uygulanmaya başlamadan önce güzelce bir temizlenmelidir. Tercihen ılık su ile yıkamanız faydanıza olacaktır. İlk olarak derin bir nefes alınır ve penis uç kısmı yukarıya doğru yavaşça çekilir. Alınan nefes bitine kadar bu çekme işlemine devam edilir. Yapılan bu işlem her nefes alımında tekrar edilir. Daha sonra penis yumuşak haldeyken, kök tarafından avuçlanarak yukarıya doğru çekilir.

Gerçekleşen bu egzersiz sonrasında ereksiyon haldeki penisin içerisinde bulunan odacıkların çeperleri genişleyecek ve odacıklara daha fazla kan dolmasını sağlayacaktır. Böylelikle penisiniz öncekine görünümüne nazaran daha büyük bir halde görünecektir.

İlaçlarla Penis Büyütme

Dünya genelinde birçok erkeğin ortak tercihi ilaçlarla penis büyütmeden yana olmaktadır. Yukarıda belirtmiş olduğumuz tüm penis boyu uzatma teknikleri, ilaçlarla penis büyütme teknikleri kadar etkili olmayı başaramamıştır. Peki, neden ilaçlarla penis büyütme tekniği tercih edilmelidir? Hemen, başlıca sebeplerini sizlerle paylaşalım.

 • En etkili uzatma ve kalınlaştırma tekliği olması,
 • %100 bitkisel içeriklerden oluşması, herhangi bir kimyasal madde içermemesi,
 • Fiyatlarının gayet ucuz olması ve herhangi bir risk barındırmaması,
 • Yan etkilerinin bulunmaması ve sağlığa zararı olmaması,

Penis boyundan rahatsız olan kişiler, gerçekten bir uzama sağlamak istiyorlarsa penixl penis büyütücü kremtercihlerini ilaçla penis büyütmeden yana kullanmalarını tavsiye ederiz. Herhangi bir ağrı, sızı yaşamadan, istediğiniz zaman kullanabileceğiz bu ürünlerle 7 cm varan etki sağlayabilirsiniz. Peki, hangi penis büyütücü ilaç tercih edilip, alınmalıdır? Sizlere bu anlamda etkisi klinik testlerce onaylanmış olan İrlanda menşeili PeniXL büyütücü kremi kullanmanızı tavsiye edebiliriz. Bu konu hakkında deha detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız 0531 616 98 83 numaralı telefonu arayabilir, cinsel sağlık sorunları ile ilgili sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Penis Büyütücü Sipariş Formu

Hızlı Sipariş Formu
8 Comments

Add a Comment
 1. On numara bir içerik hazırlamışsınız, emeğinize sağlık. Penis boyu uzatma teknikleri tüm detaylarıyla anlatışmış. Resimli anlatım kullanmalarını da bizler için çok yararlı olmuş. İlk olarak doğal yollarla penis büyütmeyi deneyeceğim. Daha sonra ise PeniXL adlı kremle birlikte bu egzersizlere devam etmeyi düşünüyorum. Biraz zaman geçsin sizleri de haberdar edeceğim bu konuda.

 2. Penis boyu uzatma teknikleri resimli anlatım gerçekten çok güzel olmuş. Her yerde penis büyütme teknikleri ile anlatım var ancak herhangi bir görsel içerik yok. Ameliyattan tutun da, elle penis büyütme tekniğine kadar hepsi resimli anlatılmış.İlk olarak elle penis büyütme tekniğini deneyeceğim, eğer ki herhangi bir etki görmezsem yazıda belirtilen PeniXL büyütücü kremi kullanacağım.

 3. Süper bir içerik hazırlamışsınız gerçekten, elinize sağlık.Bir sürü internet sitesine girdim ancak hiçbirinde bu kadar detaylı bir anlatımla karşılaşmadım. Penis boyu uzatma teknikleri resimli anlatım da çok kolay bir şekilde anlaşılmasını sağlamış.

 4. İlaçla penis büyütme yöntemi diğer penis boyu uzatma tekniklerine nazaran bana daha mantıklı geldiği için PeniXL kremden sipariş verdim. 2 gün içerisinde elime ulaştı ve yaklaşık olarak 1 aydır kullanıyorum. Penisimin boyunu 17 cm’e kadar uzattı. Ne yapın edin mutlaka deneyim derim.

 5. Doğal yollarla penis büyütmeyi biraz denedim ancak herhangi bir etki göremediğimi söyleyebilirim. Her ne kadar ilaçla penis büyütmeye karşı olsam da mecburen denemek zorunda kaldım. PeniXL adlı kremi 1 ay süreyle kullandım ve oldukça memnun olduğumu ifade edebilirim. Bu kadar kısa bir süerede nasıl olursa 2 cm civarında bir büyüme sağlar halen anlamış değilim. Ama ne demişler üzümüne ye bağını sorma 🙂

 6. Ne yalan söyleyeyim penis boyu uzatma tekniklerine şöyle bir bakınca en mantıklı yöntem yine ilaçlar gibi duruyor. Ameliyata hem param yetmez hem de riskleri olan bir yöntem. Egzersiz ile penis büyütülebileceğini hiç sanmıyorum. Elde bir tek geriye ilaçla penis büyütme yöntemi kalıyor. Henüz denemiş değilim ancak denedikten sonra buraya yazacağım.

 7. Merhabalar krem ve pompa en iyi penis boyu uzatma teknikleri arasında bence. Ben bu yöntemler ile penis boyumu baya uzattım 5-6 santim kadar tavsiye ederim. Ayrıca burada da güzel anlatım olmuş bakabilirsiniz. https://www.penisbuyutucukrem.xyz/penis-boyu-uzatma-teknikleri-resimli-anlatimi/

 8. penis boyu uzatma ve kalınlaştırma artık eskisi gibi zor değil. Çünkü artık bir çok tedavi yöntemi var ilaçla, pompayla, elle ve daha bir çok. Aynı zamanda bir çok yeni metot ile penis büyütme gün geçtikçe artmaktadır. Ve bu da benim gibi cinsel ilişkilerde sorunu olan arkadaşlar için çok faydalı oluyor. Böyle bir anlatım için sizlere teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Penis Büyütücü Ürünler © 2018 Frontier Theme