Penis Büyütücü Ürünler

PeniXL Penis Büyütücü Krem 89 TL

Penis Büyütme Ameliyatı Fiyatları 2019

Toplumumuzda yaşayan erkekler tarafından penis, oldukça önemli bir uzuv olarak kabul edilmektedir. Sadece erkekler özellinde değil aynı zamanda birçok bayanda, bir erkeğin penis boyunun uzun olması o kişiyi daha erkeksi ve güçlü yaptığı görüşündedirler. İç güdüsel olarak da her erkek daha iri ve güçlü bir penise sahip olmak ister. Hem bayanların arzularına çare olabilmek hemde kendini daha iyi hissedebilmek açısından pek çok erkek penis büyütmenin yollarını aramaktadır. Penis boyu uzatma teknikleri arasında ilk akla gelen yöntem olan penis büyütme ameliyatları, erkeklerin bu isteklerine yanıt olabilecek en etkili yol olarak ifade edilmektedir. Bugün sizlere, birçok erkek tarafından merak edilen ‘penis estetik ameliyatlarla uzatılabilir mi’ sorusunun cevabını aktardıktan sonra penis büyütme ameliyatı fiyatları 2019 yılında hangi ücretler karşılığında uygulandığından söz edeceğiz.

penis büyütme ameliyatı gerçekten işe yarıyor mu

Standart bir penis boyu ereksiyon halindeyken 14 – 15 cm civarlarındadır. Uzmanlara göre ise 13 cm üzerindeki her penis boyunun normal olduğunu, bu boyutun altında bir penise sahip olanların ise mikropenis problemi ile karşılaştıkları ifade edilmektedir. Bu sorundan hemen kurtulmak isteyen erkekler ise ‘penisimi nasıl büyütebilirim‘ diye merak içerisine girebilmektedir. İşte tam bu sırada penis boyu uzatma ameliyatları yardımlarına koşmaktadır. Ülkemizdeki erkeklerin büyük bir çoğunluğu tarafından tercih edilen penis estetiği ameliyatı, 2 – 3 cm arasında penisi uzatan cerrahi bir operasyondur. Sadece cinsel organı büyütmek için değil aynı zamanda, peniste bulunan eğrilikleri, şekil bozukların ve cinsel işlev bozukluklarını düzeltmek içinde penis büyütme ameliyatları uygulanabilmektedir. Peki, penis estetiği ameliyatı nasıl yapılır, hemen bu sorunun cevabını verelim.

Penis Büyütme Ameliyatları Nasıl Yapılır?

Aslında bu sorunun tek bir cevabı yok, çünkü tamamen sizin durumunuza bağlı olarak farklı şekilde cerrahi operasyonlar uygulanmaktadır.  En yaygın olarak uygulanan yöntemde penis ile torbalar arasında mesafe arttırılır. Gerçekleşen bu operasyon sonrasında penisin hem sönük hemde ereksiyon halinde uzadığı fark edebilirsiniz.

penis büyütücü ameliyatları nasıl uygulanır

Zamanında yapılan hatalı sünnet kesimleri sonucunda penis derisinden fazla miktarda alınması ilerleyen zamanlarda kısa bir penise sahip olmanıza neden olabilmektedir. Bu gibi durumlardaki kişilere ise V-Y ilerletme yöntemleri, Z plasti yöntemleri uygulanmaktadır. Bazı uzmanlar ise deri grefti kullanarak da penis derisi boyutlarının arttırarak sorunu ortadan kaldırabilmektedir.

Kilo insanlarda penis gömülü bir şekilde durabilmektedir. Bu sorunu ortadan kaldırmak için o bölgede bulunan yağlar alınarak, penisin boyunun görünürlüğü arttırabilir ve böylelikle penis boyunda uzama sağlanabilmektedir. Penis estetiği ameliyatında uygulanan bir diğer teknik ise, penis ile skrotum arasındaki bağlantı genişletilerek penis ile skrotumun birbirinden ayrı görünmesi sağlanır. Böylelikle penisin alt tarafındaki boyunda uzama meydana gelir.

Penis Boyu Uzatma Ameliyatı Video

Sözlü bir şekilde anlattıktan sonra bir de penis büyütme ameliyatının videosunu sizlerle paylaşmak istedik. Günümüzde uygulanan penis büyütme operasyonları, kompozit doku transferi, yağ enjeksiyonları ve doku malzemeleri kullanılarak gerçekleştirilir. Penis boyu uzatma ameliyatları, ülkemizde sadece özel hastanelerde, alanında uzman doktorlar tarafından uygulanmaktadır. Aşağıdaki video da ise penis büyütme ameliyatı yöntemlerinden doku transferi ile penisin nasıl büyütebileceği gösterilmiştir.

Alanında uzman doktorlar tarafından steril ortamlarda gerçekleştirilen bu işlem sonrasında hastanın 3 hafta boyunca cinsel ilişkiye girmemesi gerekmektedir. Hatta bu süre boyunca masturbasyon bile yapmamalıdır. Sorunsuz bir şekilde ameliyatının olumlu sonucundan faydalanmak isteyen kişiler bu uyarıları dikkate almaları gerekmektedir. Şimdi de, makalemizin esas konusu olan penis büyütme ameliyatı fiyatları ne kadar sorunun cevabına gelelim.

Penis Büyütme Ameliyatının Riskleri Nelerdir?

Gerçekleşen her ameliyatta olduğu gibi bu operasyonda da küçük bir oranda risk bulunmaktadır. Bu riskler arasında kanama anestezisine karşı olan dayanıklılığınız ve enfeksiyon bulunmaktadır. Ameliyat esnasında kesik açılan yerde ufak bir izin kaldığını da sizlere hatırlatmak isteriz.

Penis Büyütme Ameliyatı Fiyatları

Cinsel organı büyütmek için uygulanan bu cerrahi operasyon, Türkiye’de yaklaşık olarak 20 yıldır uygulanmaktadır. Devlet hastanelerinde uygulanmıyor olunuşu, insanları özel hastanelere yönlendirmiştir. Sadece ürolog uzmanları tarafından gerçekleştirilebilen penis büyütme ameliyatlarının hangi ücretler karşılığında uygulandığı ise net bir şekilde belirlenmemiştir. Fakat bir ücret belirtmemiz gerekirse penis büyütme ameliyatı fiyatları yaklaşık olarak 5000 TL ile 10000 TL arasında değişiklik gösterdiğini ifade edebiliriz. Peki, bu farklılık neyden kaynaklanmaktadır, hemen bu konuya değinelim.

Penis Uzatma Ameliyatı Fiyatları Nasıl Belirlenir?

İlk olarak cerrahi işlemi uygulayacak olan doktor kendi fiyatını belirler ve bunu hastaya iletir. Daha sonra farklı kalitelerde hastane seçenekleri hastaya sunulur. Hasta ise istediği kalitedeki hastaneyi tercih eder; ameliyatı burada gerçekleşir. Hastane kalitesi penis büyütme ameliyatı fiyatları arasındaki dalgalanmanın neden olduğunun bir göstergesidir.

Uygulanacak olan penis büyütme ameliyatı tekniği de fiyatları doğrudan etkileyebilmektedir. Büyütmenin yanı sıra bir de kalınlaştırma işlemi de operasyona dahil edilirse fiyatta artışa gidilmektedir.

Penis Büyütme Ameliyatı Yapan Hastaneler

Türkiye’de penis büyütme ameliyatı yapan hastane sayısı aslında bir hayli azdır. Bunun sebebi ise penis estetiği ameliyatı uygulayan hekim sayısının az olmasıdır. Ameliyatın gerçekleşeceği ortamın sağlanması ise bir hayli masraflı olduğundan operasyonu gerçektirebilecek hastane sayısı da bir o kadar düşük olmaktadır. Ülkemizde, penis büyütme ameliyatı yapan hastaneler ise şu şekildedir;

  • Özel An-deva Yıldız Hastanesi – Antalya
  • Medical Park Bahçelievler – İstanbul
  • İstanbul Başkent Üniversitesi Hastanesi – İstanbul
  • Özel Sani Konukoğlu Hastanesi – Gaziantep
  • Özel Akay Hastanesi – Ankara
 • Medicalpark İzmir Hastanesi – İzmir
 • Özel Hayat Hastanesi – Bursa

ameliyatsız penis nasıl büyütülür

Penis büyütme ameliyatı geçirmek isteyen kişiler bu listedeki hastaneleri arayarak fiyat talebinde bulunabilirler. Eğer penis büyütme ameliyatı fiyatları sizlere yüksek geliyorsa veya bir başka deyişle ameliyatsız bir şekilde penis büyütmek istiyorsanız 89 TL değerinde PeniXL penis büyütücü kremi kullanmanızı tavsiye ederiz. Ürün hakkında bilgi almak veya sipariş vermek isterseniz 0531 616 98 83 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Penis Büyütücü Sipariş Formu

Hızlı Sipariş Formu
7 Comments

Add a Comment
 1. Penis büyütme ameliyatı videosunu gördükten sonra inanın soğudum diyebilirim. Ne biçim bir teknik bu, midem bulandı. Yaptıracaktım ancak fiyatların yüksek olması ve uygulanış biçimi açısından vazgeçtim. Burada PeniXL kremden söz ediliyor onu deneyebilirim; en azından fiyat olarak uygun ve ameliyat gibi herhangi bir risk barındırmıyor.

 2. Eşimin zorlamasıyla bu işlere kalkıştık, ancak penis büyütme ameliyatı yapan hastaneler listesinde Konya’dan herhangi bir hastane yer almıyor, acaba var ama gizli mi tutuluyor yoksa bilemedim. Yoksa teker teker arayıp sormak lazım. Gerçi fiyatlarda biraz uçuk ne yapcaz bilemiyorum doğrusu.

 3. Yuh arkadaş, penis büyütme ameliyatı fiyatları 2018 yılında ne kadar zamlanmış böyle; daha bundan bir kaç yıl önce 2000-3000 tl civarlarındaydı. Şimdi almış başını gitmiş. Penis büyütücü kremler gibi alternatif ürünlere yöneleceğim bende, yoksa bu fiyatlar verilmez yani.

 4. merhaba düzenli şekilde ilişkilerim oluyor ama tek sıkıntım penisimin ufak olması penis büyütme ameliyatı da çok pahalı ve korkuyorum netten araştırma yaparken penis büyütme kremi penixl gördüm yorumlar güzeldi hemen sipariş verdim ürünüm kapalı kutuda geldi ilk kutuda penisimin kalınlaştığını farkettim gercekten cok etkili bir krem tavsiye ederim

 5. penis ameliyatı yapan hastaneler İstanbul gibi bir yerde bulmak oldukça basit fakat bir o kadar da pahalı. Ben gidip bir klinikte görüşmüştüm ve bana 7500 lira gibi bir maliyetli iş olduğunu söylediler. Ben de bunun üzerine ameliyat olmaktan vazgeçip doğal yöntemlerle büyütmeyi düşündüm ve şuan penisim 4 cm gibi bir büyüme yaşadı umarım devamı gelecektir…

  1. Hasan Ali bey kullandığınız ürünü veya yönetemi söylermisiniz acaba bende ameliyatı düşünüyordum videoyu izledikten sonra eksi yönde bir düşünce hakim oldu, 4cmlik bir büyümeden bahsediyorsunuz. Bahsetmiş olduğunuz yöntemi denemek istedim ameliyata gerek kalmaz belki.

 6. Penis büyütme ameliyatı fiyatlarına o kadar para verilmez net!Penis büyütme ameliyatı fiyatları 2018 yılına göre 2 katına çıkmış neredeyse.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Penis Büyütücü Ürünler © 2018 Frontier Theme