Penis Büyütücü Ürünler

PeniXL Penis Büyütücü Krem 89 TL

Penis Büyütücü Ürünlerin Zararları Nelerdir?

Erkeklerin bir numaralı cinsel sağlık sorunu hiç şüphesiz ki penis küçüklüğüdür. Cinsel ilişkileri mahveden ve çiftlerin araları bozan bu problem, bir an önce ortadan kaldırılması gereken sorunların başında yer. Hem erkeğin moralini düzeltmesi, hemde partnerini tatmin edebilecek bir penise kavuşabilmesi açısından penis boyu istenilen düzeylerde olmalıdır. Yetersiz veya küçük bir cinsel organa sahip olan birçok erkek bu problemi penis büyütücüler ile ortadan kaldırarak daha büyük bir penise sahip olmak isterler. Her erkeğin en doğal hakkıdır büyük bir penise sahip olarak partnerine doyumsuz geceler yaşatabilmek. Fakat böyle bir işe kalkışmadan önce penis büyütücü ürünlerin zararları ile alakalı detaylı bir araştırma yapılmalıdır.

penis büyütücü ürünlerin zararları nelerdir

Çiftlerin cinsel yaşantılarını değer vermeyen ve yalnızca kendi çıkarını düşünerek İnternet üzerinden penis büyütücü satışı gerçekleştiren pek çok firma yer almaktadır. Cinsel sağlık ürünleri satışı gerçekleştiren bu firmaların büyük bir çoğunluğu büyütücü satarken yalnızca faydalarından söz etmektedirler. Aksine bu tarz ürünlerin satışı gerçekleşiyorken kullanacak kişi ürünün tüm detaylardan haberdar olmalıdır. Sizler için hazırladığımız bu yazıda ise hiçbir firmanın bahsetmediği penis büyütücü ürünlerin zararları hakkında bilgilendirmelerde bulunacağız. Penis büyütücülerin yanı sıra cinsel organı büyütmek için uygulanan ameliyatların zararlarına da değineceğiz.

Penis Büyütmede Kullanılan Hapların Zararları

Birçok firma tarafından en zararsız penis büyütücü, haplar olarak dile getirilmektedir. Lakin bu durum gerçeği yansıtmadığı gibi pek çok kullanıcıda da penis büyütücü hapların zararları görülmeye devam etmektedir. İçeriği tam olarak bilinmeyen penis büyütücü haplar, metabolizmaya doğrudan etki ettiği için kısa sürede büyüme sağlar. Ancak gerçekleştirdiği bu büyüme kalıcı değildir ve penis içerisindeki dokulara zarar verebilmektedir.

büyütücü hapların zararları

Hangi koşullarda üretildiği belli olmadığı gibi, denetimsiz bir şekilde satışa sunulduğundan, penis büyütücü hapların bakanlık tarafından onaylı olmadığını belirtebiliriz. Genellikle içerdikleri kimyasal maddeler yüzünden kalp basıncını etkileyerek, çeşitli kalp rahatsızlarına sebebiyet olabilmektedir. Penis büyütücü hapların zararları arasında cinsel organın işlevini kaybetmesi bile yer almaktadır. Büyütücü hap kullananların büyük bir çoğunluğunda ise baş ağrısı görülebilmektedir.

Penis Büyütmede Kullanılan Pompaların Zararları

Erkeklik organına fayda sağladığı düşünülen bir diğer büyütücü çeşidi ise pompalardır. Her ne kadar cinsel organa ufak bir miktarda uzama sağlasa da, ülkemizdeki birçok erkek, penis büyütücü pompalarının zararları ile karşı karşıya kalmıştır. Amerikan malı olarak satışı gerçekleşen pompaların büyük bir çoğunluğu Çin’de üretilip, ülkemize ithal yoluyla getirilmektedir. Pompaların yapımında kullanılan kalitesiz malzemeler, pek çok kullanıcı da türlü cilt hastalıkların oluşmasına neden olduğu bilinmektedir.

penis pompalarının zararları

Satışı gerçekleştiren firmaların önerdiği sürelerde pompa kullanıldığında, peniste zaman zaman kızarıklık ve kaşıntı görülebilmektedir. Aynı zamanda pompanın sağladığı basınç yüzünden peniste yanma da hissedilebilmektedir. Boyutlarından dolayı pompaların kullanımı kadar saklaması da oldukça zordur. Büyütücü tercih ederken bunları da göz ardı etmeyiniz.

Penis Büyütmek İçin Uygulanan Ameliyatların Zararları

Ülkemizde uygulanmaya başlanan ilk penis büyütme tekniği ameliyatlardır. Alanında uzman doktorlar tarafından gerçekleşen bu cerrahi işlem de, bazen kullanıcılara ciddi zararlar verebilmektedir. Uygulanan ameliyatlarda penisin dik durmasını sağlayan çengel çıkarıldıktan sonra, penis çoğu kez dik kalamamaktadır. Ereksiyon probleminiz olmasa dahi penisiniz büyük ancak sönük bir şekilde kalabilmektedir.

penis büyütme ameliyatlarının zararları nelerdir

Penis büyütme ameliyatlarının zararlarını en aza indirebilmek bilmek, operasyon gerçekleştirilen yerin hijyenik olması gerekmektedir. Aksi taktirde büyütme ameliyatları sonrasında virüs kapma olasılığınız oldukça yüksek olacaktır. Ameliyatla penis boyunu uzatmak isteyen kişiler bu bakımdan derin bir araştırma içerisine girmeli, steril bir ortamda işin ehli olan bir doktora kendini teslim etmelidir.

Penis Büyütmede Kullanılan Kremlerin Zararları

Cinsel organını uzatmak isteyen kişilerin tercih ettiği bir diğer penis büyütme tekniği ise büyütücü kremlerdir. Penis büyütücü ürünlerin zararları arasında kremlerin yeri oldukça önemlidir. Çünkü kullanıcılara minimum zararı, yan etkisi penis büyütücü kremler sağlamaktadır. Diğer penis büyütücü ürünlerin aksine zorlama bir etki sağlamamasından ötürü büyük bir yan etkisi bulunmaz.

en zararsız penis büyütücü ürün

Lokal bölgeye doğrudan uygulandığından, penis üzerinde açık yara filan mevcutsa eğer, bakteri kapma olasılığı bulunmaktadır. Penis büyütücü kremlerin zararları arasında kullanıcıların sıkça karşılaştığı kızarıklık ve kaşıntıları ifade edebiliriz. Penis büyütücü krem kullananların yorumları da bu dediğimizi doğrular niteliktedir. Tabi, ender görülen bu zararların yanı sıra kullanıcılara sağladığı etkinin de hakkını vermek gerek.

Özet Olarak Penis Büyütücü Ürünlerin Zararları

Günümüz erkekleri tarafından sıkça dile getirilen penis küçüklüğünü ortadan kaldırmak amacıyla tercih edilen penis büyütücü ürünlerin zararları hakkında sizleri bilgilendirmeye çalıştık. Göründüğü üzere penis büyütücü ürünler, kullanıcılar üzerinde ufakta olsa yan etki görülmesine sebebiyet verebilmektedir. Kullanıcılar üzerinde minimum zararı ise krem kullanıcıları görmektedir.

Penis büyütmek isteyen kişilere bizimde tavsiyemiz büyütücü kremlerden yana olacaktır.Tabi son karar size ait, yazımızı okuyup, zararları göz önüne alarak dilediğiniz penis büyütücü ürünü tercih edebilirsiniz. Cinsel sağlık konularıyla alakalı daha detaylı bilgi almak ve zararsız bir penis büyütücü üründen sipariş vermek isterseniz 0531 616 98 83 numaralı telefonu arayabilir yada sitemizin sağ alt tarafında yer alan canlı destekten yazarak da isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Penis Büyütücü Sipariş Formu

Hızlı Sipariş Formu
15 Comments

Add a Comment
 1. Bütün penis büyütücü hapların zararları olduğunu söylemek yanlış olur ancak daha önce kullandığım bir hap, midemde yanma oluşmasına sebebiyet vermişti.Artık içine ne koyuyolarsa. İçeriği bitkisel olmayan büyütücü hapları kesinlikle kullanmayın derim, benim aldığım sözde direk etki gösteriyordu ancak ne etki gördüm ne birşey, benden uyarması.

 2. Penis büyütücü ürünlerin zararlarına bakınca gerçekten de kullanılması en mantıklı ürün yine büyütücü kremler olmaktadır. Hafif kızarıklık yapması sorun değil diğerlerinin zararlarına nazaran. Zaten en fazla etkiyi de büyütücü kremler sağlıyor.Büyük bir ihtimalle bende Penixl kremden sipariş vereceğim.

 3. Bundan 1-2 yıl önce penis büyütücü pompa siparişi vermiştim, gelen ürün Çin malıydı ve penisimde ciddi anlamda tahrişe sebep oldu. Kaliteli malzemeden yapılmamış hiçbir ürünü kullanmanızı tavsiye ederim. Benim başım yandı sizinki yanmasın, eğer illaki penis büyütücü pompa alacağım diyorsanız Amerikan malı penis pompalarını tercih ediniz.

 4. Eskinden penis pompası kullanan biri olarak hap gibi bünyeye giren bir şey olmadığı için zararı olmayacağını düşünerek yanılmış. Pompayı kullanım esnasın yapılan işlemler penisimi tahriş etmişti. Korkup doktor arkadaşıma danıştım bana krem kullanmamı önerdi.Penixl krem almaya karar verdim. 3 aysonunda 4 buçuk cm büyüdü. Herhangi bir zararıda olmadı. 3 kutu daha sipariş vericem.

 5. Penixl kremden önce hap kullanıyordum. 3. günden sonra vücudumun çeşitli yerlerinde farklı büyüklüklerde kızarıklık olmaya başladı. ilk bir hafta fazla takmadım yediklerimden kaynaklı olduğunu düşünerek iyice artınca hapı kestim ve yava yavaş düzeldi. Penixl krem 2 aydır kullanıyorum ve şimdilik sorun yok hatta 3 cm uzadı . 1 kutu krem kaldı . galiba tekrar alacağım.

 6. PENİXL kremin faydalarını okuduğumda ilgimi çekip sipariş vermemi sağladı. Kullanımdada 3 ay gibi kısa bir sürede 3 ile 7 cm arası uzama garntisi verdiler. Gizlilik içinde teslimatını sağladılar. Artık kullanıp sonucunu göreceğiz. Sonucu buraya yazacağım.

 7. penixl kullananların yorumuna göre denemelik 1 kutu sipariş verdim. 1. ayda kullanım sonrası penisimdeki hareketlenmeleri farkettim. Bu doğrultuda işe yarayacağını düşünerek 2 kutu daha isteyip 3 kutuya tamamladım ve düşüncemde yanılmadığımı anladım. 6 cm penisim uzadı. herkese öneririm.

 8. Ben yorumlardan etkilenerek aldım ve faydasını gördüm. Yorumlara önem vererek alışveriş yapanlar var ise hiç düşünmeden almasını öneririm. Ben faydasını gördüm. Bu problemi olanların ne hissettiklerini bilen biri olarak herkesin bu ürünün faydasını görmesini isterim.

 9. Eczaneden 1 kutu penixl almıştım. Baya pahalıydı. Eczacıda 3 kutu kullanmamı önerdi. Kalan 2 kutuyu buradan sipariş verdim. Eczanedeki kremin aynısı yarı yarıya daha ucuza geldi. Kargoda gizli ve hızlıydı. Teşekkürler tüm çalışanlara.

 10. Penixl kullanımını eczaneden aldığım için soramamıştım utandığımdan. Bu siteden 1 tane daha sipariş verdim. Kullanımınıda güzelce anllattılar. Gizli kargoda göndermişler birde paramı ödeyip kremimi aldım kargocudan. Benimle ilgilenen Ceyhun Bey’e de ayrıca teşekkürlerimi iletirim. herkese kolay gelsin.

 11. Penixl almakta kararsız kalanlara yol göstermek amacıyla buraya tecrübemi yazmak istedim. Titiz bir insanım bir şey almadan en ince detayına kadar araştırırım. Penixl kremide çok araştırdım ve 3 kutu alıp 3 ay boyunca sabırla kullandım. Dedikleri gibi 3 ile 7 cm arası büyür dediler ve 5 cm uzadı. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

 12. Buradan penixl krem almıştım. Öncesinde de bir çok farklı siteden hap ve pompa kullanmıştım. Nerdeyse her aldığımda bir sorun yaşadım ama bu site bana garanti verdi sorun yaşamayacağıma dair. Söyledikleri gibi sorunsuz bir şekilde elime geldi . Ürünü kullanıyorum 1 buçuk ay oldu 2 cm fark uzadı. kutular bitince yine yazarım buraya.

 13. İnternete güvenim olmadığı için elden almak için araştırma yapıyordum. Eczanelerde penixl krem satıldığını okudum. Ama fiyatları baya pahalıydı eczanede. Bende bu siteden sipariş verdim . Kargo şubesinde kontrol ettirebileceklerini söylediler. Kargoda kontrol edip kargomu aldım. Orjinal krem gelmiş sorgulattım.

 14. Penis büyütmenin ameliyatla olacağını düşünüyordum. Merakıma yenik düşüp bu siteyi aradım . Karşıma çıkan satış temsilcisi mantıklı açıklaması ve verdiği garanti ile 3 kutu sipariş verdim. Bugün itibari ile tüm kremleri bitirmiş bulunmaktayım. Enteresan bir şekilde 4 cm uzadığını bizzat kendimde gördüm. 3 kutu daha sipariş verdim. Yarında onlar elimde olacak ara vermeden kullanmaya devam edeceğim. bakalım son 3 kutuda nasıl bir sonuç olacak.

 15. Amerikan malı pompa aldım . kullanmaya yeni başladım. henüz bir fark göremedim. Ama 1 aydan sonra fiziksel fark olacağını söylediler. şu an 2. haftadayım yanında gönderdikleri hediye kremle kullanıyorum. sonuçları buradan yine yazarım . Beni takipte kalın her ay yeni yorum yazacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Penis Büyütücü Ürünler © 2018 Frontier Theme