Penis Büyütücü Ürünler

PeniXL Penis Büyütücü Krem 89 TL

Penis Kalınlaştırma Yöntemleri

Cinsel yaşantı açısından erkekler için penis boyu  oldukça önemlidir. Sorunsuz bir cinsel birlikteliğin yaşanması ve iki tarafında tatmin olabilmesi için penisin yeterli uzunlukta ve kalınlıkta olması gerekmektedir. Önemli olan işlevi derken birçok uzman bu durumu kastetmektedir. Bir penisin uzun ve ince olması yada kalın ama kısa olması beklenen bir durum değildir. Cinsel organın uzunluk ve kalınlık açısından aynı orantıda olması, cinsel ilişkiden alınacak hazzın maksimum seviyelerde olması sağlar. Tabi, bu durum elimizde olmadığı için yani genetik faktörlerden kaynakladığı için her erkeğin penisi aynı kalınlıkta veya uzunlukta olmayabilmektedir.Bu sorunun ortadan kalkması ve her erkeğin hayalindeki penis boyuna kavuşabilmesi için bilim adamları tarafından penis kalınlaştırma yöntemleri geliştirilmiştir. Kullanıcıların uygulayacağı bu teknikler sayesinde ideal penis büyüklüğüne ulaşabilir ve daha büyük bir cinsel organın keyfini sürebilirsiniz. Penis kalınlaştırma tekniklerinin ne olduğundan söz etmeden önce penisin hangi işlemlerden geçerek kalınlaştığından bahsedeceğiz.

Penis Nasıl Kalınlaştırılır?

Erkeklik organını kalınlaştırmanın yada uzatmanın birçok yolu vardır. Uygulanan bu yolların hepsi penis kalınlaştırma yöntemleri altında toplanmıştır. Ülkemizde akıllara gelen ilk yöntem ameliyatladır. En etkili yöntemlerden biri olan ameliyatlar, acısız, ağrısız ve kesik dahi olmadan gerçekleşebilmektedir. Fakat operasyonun uygulanacağı hastane, uygulayan doktor oldukça iyi olmalıdır; çünkü böylesine önemli bir işlemi ancak işin ehline teslim edilir.

penis kalınlaştırma yöntemleri

Ameliyat dışında, penis kalınlaştırma egzersizleri yardımıyla da belirli bir miktarda cinsel organda genişleme sağlanabilmektedir. Bunun dışında günümüzde bir çok erkeğin yöneldiği alternatif kalınlaştırma tekniği olarak gösterilen penis kalınlaştırıcı kremleri de tercih edebilirsiniz.Her ne kadar penis kalınlaştırma kremlerini kötüleyen yorumlar internette bulunsa da, bu yorumların genellikle ürünü karalamak isteyen kişiler tarafından gerçekleştiğini de hatırlatmak isteriz.

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı

Yalnızca özel hastanelerde gerçekleştirilen penis kalınlaştırma ameliyatları 2 farklı yöntemde uygulanır. Uygulanan bu yöntemler arasında en çok tercih edilen yağ enjektesi tekniğidir. Kişinin kendi vücudundan alınan yağ parçacıkları penise enjekte edilir. Yaklaşık olarak 5-6 aylık bir sürecin ardından nakledilen yağ miktarının %40’ı peniste ömür boyu tutacak şekilde kalır.

penis kalınlaştırıcı ameliyat

Bir diğer yöntem ise dolgu uygulamasıdır. Özel olarak geliştirilmiş enjektörler yardımıyla penis kalınlaştırma dolgusu enjekte edilir. Kısa sürede etkisini gösteren bu teknik, yağ enjektesine nazaran daha nadir tercih edilir.  Gerçekleştirilen bu iki teknik de penise belli bir miktarda kalınlık sağlamaktadır.

Penis Kalınlaştırma Egzersizleri 

Her ne kadar uzmanların önermiş olduğu tekniklerden biri olsa da, pek çok kullanıcı tarafından tercih edilmez. Çünkü yanlış bir müdahale cinsel organına ciddi bir şekilde zarar verebilir. Kısaca nasıl uygulandığından söz edecek olursak; öncelikle penis güzelce temizlenir. Daha sonra elle penisin uç kısmı kavranarak, ileriye doğru çekilir. Çekme işlemi aşağı-yukarı ve sağa-sola olmak üzere devam eder. Uygulanan penis kalınlaştırma egzersizi sonucunda, ereksiyon durumundaki penisin içerisinde yer alan odacıkların çeperleri genişleyecek ve odacıklara daha fazla kan pompalanmasını sağlayacaktır. Böylelikle penisiniz daha büyük ve kalın bir görünüme kavuşmuş olacaktır.

Penis Kalınlaştırma İlaçları 

Ameliyat ve egzersiz dışında penis kalınlaştırma tekniği ne var diye soracak olursanız bitkisel ilaçları söyleyebiliriz. Her ne kadar bu tür ilaçların işe yarayıp yaramadığı konusunda söylentiler devam etse de, penis boyu uzatma ilaçları işe yarıyor mu makalesinde bu konuya son noktayı koymuştuk.

Penis kalınlaştırma yöntemleri arasından bitkisel ilaçlar kullanarak da amacınıza ulaşabilirsiniz. Penis kalınlaştırma hapları ve kremleri aracılığıyla cinsel organınızda ciddi anlamda büyüme sağlayabilirsiniz. Ülkemizde yaşayan erkeklerin büyük bir kısmı ise hap yerine kremleri tercih ettiği ifade edebiliriz. Kalınlaştırıcı kremler lokal bölgeye uygulandığından daha çabuk ve etkili sonuçlar gerçekleştirdiğini belirtebiliriz.

En Etkili Penis Kalınlaştırma Kremi

Ülkemizde penis kalınlığından şikayetçi olan ve bu sorundan kurtulmak isteyen kişi sayısı bir hayli fazladır. Kişi sayısının fazla olması ürün çeşitliliğinin fazla olmasına neden olmuştur. Orijinal ve gerçekten etkili bir ürün arayışında olan kişilere ise bizim tavsiyemiz PeniXL penis kalınlaştırıcı kremden yana olmaktadır. İrlanda’dan ithal olarak getirilen bu krem, kullanıcılarda 3 ile 7 cm arasında bir uzamanın yanı sıra %35 oranında kalınlaştırma sağlamaktadır.

penis kalınlaştırıcı krem siparişi

Tamamen doğal özlerden meydana gelen PeniXL kremin, herhangi bir yan etkisi de bulunmamaktadır. Sağlık açısından da sorun oluşturmayan penis kalınlaştırıcı krem, 3 aylık düzenli kullanımda etkisi kalıcı hale dönüşmektedir. Eğer sizde orijinal PeniXL penis kalınlaştırıcı kremin etkisinden yararlanmak istiyorsanız 0531 616 98 83 numaralı telefonu arayabilir veya aşağıdaki sipariş formunu doldurabilirsiniz.

Penis Büyütücü Sipariş Formu

Hızlı Sipariş Formu
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Penis Büyütücü Ürünler © 2018 Frontier Theme