Penis Büyütücü Ürünler

PeniXL Penis Büyütücü Krem 89 TL

Penis Pompası Nasıl Kullanılır?

Cinsel ilişkilerin istenilen düzeylerde yaşanabilmesi için erkeklik organının fiziksel açıdan belli bir büyüklüğe erişmiş olması beklenir. Çiftler arasındaki uyumun bozulmaması ve sorunsuz bir cinsel ilişki için penis boyunun en azından ortalama boyutlarda olması gerekmektedir. Aksi taktirde penis küçüklüğü hem sizi hemde partnerinizi oldukça zor bir duruma sokacaktır. Cinsel ilişkilerde penis boyu yüzünden tatmin edilemeyen bayanlar, bu durumun çözüme gidilmemesi halinde eşlerinden ayrılma kararı bile alabilmektedir. Durumun farkında olup, penis küçüklüğünden şikayetçi olan erkekler, bir ürolog uzmanına muayene olarak problemi tedavi etmek isterler. Uzmanlar ise genelde ufak penis sorunu yaşayan erkeklere penis büyütücü pompaları önermektedir. Cinsel sağlık sorunları arasında önemli bir yere sahip olan bu problemi ortadan kaldırmak isteyen birçok kişi penis pompası nasıl kullanılır diye meraklanmaktadır.

cinsel sağlık sorunu penis küçüklüğü,

Hemen hemen herkesin üzerine düştüğü bu konuyu derinlemesine işlemek adına, öncelikle penis boyu uzatma pompasının ne olduğuna değinip, işe yarayıp yaramadığını inceledikten sonra asıl konumuz olan penis pompası nasıl kullanılır sorusuna yanıt arayacağız. Aynı zamanda penis büyütücü pompa almak isteyen kişiler için penis büyütme pompasının faydaları ile zararlarından bahsederek tercihi kullanıcılara bırakacağız. Eğer ki penis boyu uzatma pompaları ile ilgili konuya hakimseniz 0531 616 98 83 numaralı telefonu ayarak direk sipariş verebilirsiniz.

Penis Boyu Uzatma Pompası

Dünya üzerindeki her toplum arasında, çevresel faktörlerin yanı sıra özellikle genetik kodlara bağlı olarak her erkeğin penis boyu farklı ebatlardadır. Yani, standart veya ortalama penis boyu tabirleri, coğrafi bölgelere göre değişiklik gösterebilmektedir. Fakat bir uzunluk belirtecek olursak 10 cm altındaki her cinsel organın mikro penis sınıfına dahil olduğunu belirtebiliriz. Sizlere ifade etmiş olduğumuz bu boyutun altında bir penise sahipseniz ilişkinizin tehlike altında olduğunu ve bir an önce tedavi etmeniz gerektiğini söyleyebiliriz. Tedavi etmek için uzmanların önerdiği penis boyu uzatma teknikleri arasından pompanın ne olduğundan bahsedelim.

penis pompası ile 3 ayda 7 cm garanti

Vakum pompası yada penis pompası adı da verilen bu ürünler, penisteki damarlara daha fazla kan pompalayarak, penisin büyümesini ve kalınlaştırmasını sağlar. Penis, süngerimsi bir dokudan meydana geldiği için, penis pompaları cinsel organ üzerinde emme yaptıktan sonra penisinizin büyüyüp genişlemesine yardım ederek içerisine daha çok kan pompalanmasını sağlamaktadır. Dünyanın hemen hemen her yerinden satılmakta olan büyütücü pompalar, penisin doğal bir şekilde büyümesine yardımcı olan ender ürünlerdendir. Herhangi bir cerrahi operasyon geçirmeden yada kimyasal madde içeren bir ilaç kullanmadan da penisinizi ciddi anlamda büyütebilirsiniz. Peki, penis uzatma pompaları gerçekten işe yarıyor mu?

Vakum Pompası İşe Yarıyor Mu?

Günümüzde cinsel sağlık problemlerine yönelik çözümler günden güne artış göstermektedir. Bu sorunlar arasında yer alan penis küçüklüğü, uzmanlar tarafından tedavi edilmek için penis pompaları geliştirilmiştir. En etkili çözüm yolu olarak bahsedilen vakum pompaları gerçekten işe yarıyor mu?

penis pompaları nasıl kullanılır

İlk olarak 22 sene önce Amerikalı bilim adamları tarafından geliştirilen penis uzatma pompaları, etkisi klinik testlerde onaylanmış ürünlerdir. Cinsel hazzı ve performansı doğrudan etkileyen penis boyunu muhteşem boyutlara taşıdığını gerçekleşen deneylerde gözlemlenmiştir. Satıldığı günden itibaren pek çok kullanıcı bu dertten kurtararak yüzlerini güldürmeyi başarmıştır. Doktorların da önermiş olduğu bu vakum pompaları orijinali kullanıldığı taktirde etki göstermemesinin imkansız olduğunu dile getirebiliriz. Şimdi de yazımızın asıl konusu olan penis pompası nasıl kullanılır sorununa cevap vermeye çalışalım.

Penis Pompası Nasıl Kullanılır?

Öncelikle penis ve çevresinin tamamen temizlenmesi önerilmektedir. Islık mendil veya su ile temizleyebilirsiniz. Penis uzatma pompasının tahriş yapmaması için tercihen büyütücü krem veya kayganlaştırıcı, penis dibi ve çevresine sürülerek pompanın daha iyi oturmasını sağlayabilirsiniz.

Cam yada sert plastikten oluşan fanusun uç kısmına vajinal başlık yerleştirilir. Vajinal başlık kısmına penisin uç kısmı koyulacaktır. Daha sonra pompanın diğer ucunda yer alan vakum yardımıyla penis cam fanusun yani vajinal başlığın içerisindeyken 5 dk boyunca vakum aracılığıyla basınç uygulanır. Gerçekleşen bu basınç etkisiyle birlikte penis üzerindeki dokulara daha fazla kan akışı sağlanır. Penis pompası kullanımı bu şekildedir ve 2 günde 1 defa uygulanması tavsiye edilir. 3 aylık düzenli kullanımda minimum 3 maksimum 8 cm uzama sağladığı gözlemlenmiştir.

Büyütücü Pompa Kullanırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

 • Kullanacağınızın penis büyütme pompasının orijinal Amerikan malı olmasına dikkat ediniz.
 • Tercih edeceğiniz penis pompasının malzemesinin tıbbı standartlara göre uygun üretilip üretilmediği kontrol edilmelidir.
 • Penis büyütücü pompanın CE belgesine sahip olduğuna emin olmalısınız.
 • Vakum pompasını kullanmadan önce penis ve çevresi mutlaka ılık su yada ıslak havlu ile güzelce temizlenmelidir.
 • Penisin dibine fındık tanesi kadar krem sürmeniz ürünün daha iyi temas etmesini sağlayacaktır. (Tercihen krem varsa uygulanır.)
 • Vakum pompasına penisi tam bir şekilde oturtunuz ve o şekilde vakumlama yapmaya özen gösteriniz.

Penis Pompasının Faydaları Nelerdir?

 • Üç ay gibi kısa bir sürede ciddi anlamda penis boyuna katkıda bulunur. Bu süre içerisinde 3 ile 8 cm arasında büyüme, 1-2 cm civarında ise kalınlaştırma sağlar.
 • Büyütücü pompalar sertleştirme özelliğine de sahiptir. Cinsel ilişki boyunca penisin sert halinin korunmasına yardımcı olur.
 • Cinsel performansı hat safhaya ulaştırır ve partnerinizle sorunsuz bir cinsel yaşantıya kavuşmanızı sağlar.
 • Penis boyu uzatma pompaları aynı zamanda erken boşalma problemine de yardımcı olur ve çok daha uzun süreli ilişkiler yaşamanıza ortam hazırlar.
 • Cinsel organ üzerindeki eğrilikleri ve yamuklukları ortadan kaldırır ve kusursuz bir penise sahip olmanızı sağlar.
 • Başlangıç aşamasındaki prostat problemlerini tamamen ortadan kaldırmakla kalmaz, iktidarsızlık problemini de tedavi özelliğine sahiptir.

Penis Büyütücü Pompanın Zararları Nelerdir?

Vakum pompaları kullanılırken kullanım talimatları eksiksiz bir şekilde uygulanmalıdır. Kullanım talimatını yok sayarak “daha fazla uygulayayım daha fazla etki görürüm” düşüncesi tamamen yanlıştır. Aşırı kullanım sonrasında penisinize zarar verme ihtimaliniz oldukça yüksektir.

Tavsiye edilen sürelerin dışına çıkmak, peniste hafif kızarıklık görülmesine neden olabilmektedir. Bu yüzden penis pompası kullanırken kullanım talimatlarına harfiyen uymanızı şiddetle tavsiye ederiz. Büyütücü pompalar egzersiz olarak kullanıldığı için peniste yorgunluğun meydana gelmesine sebebiyet verebilmektedir.

Orijinal Amerikan Penis Pompası Nereden Alınır?

Penis pompası nasıl kullanılır sorusundan tutunda bu ürünlerin en gibi faydaları ve zararları vardır gibi büyütücü pompalarla alakalı merak edilen her şeyi sizlere aktarmaya çalıştık. Peki, orijinal vakum pompaları nereden alınır?

orijinal penis pompası siparişi

Orijinal Amerikan Penis Pompası 119 TL

İlk olarak almayı düşündüğünüz ürün CE belgeli olmalı ve kalite standartlarına göre üretilmiş olması gerekmektedir. Penis pompasında yer alan cam fanusun boyutu minimum 20 cm civarında olmalıdır. Üretim yeri olan ve üretilen pompalarda kaliteli malzemeler kullanılan Amerikan yapımı ürünler tercih edilmelidir.  Orijinal penis pompalarını eczanelerden veya İnternet sitelerinden temin edebilirsiniz. Şuan bu yazıyı okumakta olduğunuz sitenin sağ alt tarafında bulunan canlı desteğe yazarak da Amerika’dan ithal edilen pompalardan sipariş verebilirsiniz.

Telefon üzerinden sipariş vermek isteyen kişiler ise 0531 616 98 83 numaralı telefonu arayabilirler. Bu hat üzerinden diğer cinsel sağlık sorunlarınıza da çözüm bulabilirsiniz.

Penis Büyütücü Sipariş Formu

Hızlı Sipariş Formu




9 Comments

Add a Comment
 1. Cinsel organımın boyu yaklaşık olarak 12 cm’indi ve bu boyut yaşadığım cinsel ilişkilerde beni oldukça mağdur etmekteydi. Artık bu duruma bir son vermek için penis büyütme tekniklerinden biri olan büyütücü pompaları kullanmaya karar verdim. Buradan penis büyütücü pompa siparişi verdim ve yaklaşık olarak 1 haftadır kullanıyorum, henüz bir büyüme görmüş değilim ancak peniste şimdiden hareketlenme olduğunu ve eğrilikleri düzelttiğini söyleyebilirim.

 2. Daha önce yabancı bir siteden penis pompası siparişi vermiştim, ürün elime ulaştı ancak Çin malıydı. Kullanayım belki faydasını görürüm dedim ancak herhangi bir büyüme ne yazık ki gerçekleşmedi. Biraz daha araştırma yaptıktan sonra sadece Amerikan yapımı penis büyütücü pompaların işe yaradığını öğrendim. Burada da satılıyormuş, yeni elime ulaştı, kullanayım sonucu sizlerle paylaşacağım, fayda göreceğimi ümit ediyorum.

 3. Bir arkadaşım daha önce penis büyütücü pompa almıştı ancak galiba yanlış kullanım sonrasında penisi tahriş olmuştu. Bu yazıda penis pompasının kullanımının nasıl olacağı detaylı bir şekilde anlatılmış, yazıyı hazırlayan arkadaşın eline sağlık. Penis pompasının siparişini yeni verdim, ürün gelsin buradaki anlatıma göre kullanıp etkisinden faydalanmak istiyorum.

 4. Vakum pompasının bu kadar faydalı olduğunu bilmiyordum. Yazıyı oku okumaz hemen siparişini verdim ve yaklaşık olarak üç haftadır kullanıyorum yanılmıyorsam ve penis boyumu 13 cm’den 15 cm’e kadar getirdiğini ifade edebilirim. Almadan önce benimde ciddi şüphelerim vardı işe yaracak mı diye ancak gözle görünce insan anlıyor ne kadar etkili bir araç olduğunu.

 5. Çorumdan hayri ben tüm şirket çalışanlarına teşekkürlerimi ileterek yorumuma başlamak istedim. Çok kez kandırılan bir diğer tabir ile kazıklanan biriyim . büyütücü diye büyüteç gönderenle bile karşılaştım . Ama sorunumu çözmek için arayışlarıma devam ettim . Bu siteye rastgeldim. Bana kargo şubesinde kontrollü alacağımı söylediklerinde güvendim. 3 kutu sipariş verdim. Bugün sabah kargodan kontrol edip aldım . Tekrar teşekkürlerimi sunarım . İyi günler.

 6. Penisim çok küçük olması kız arkdaşlarımın benden soğumasına sebep olduğunun farkındaydım. Kendimi çok çaresiz hissediyordum. Bir gün yine bu çaresizlik içinde mastürbasyon yaparken sitede çıkan bir reklam dikkatimi çekti ve bu siteye yönlendirdi. Sitede pompa ile penis büyütmenin mümkün olduğunu söylüyordu. Kaybedeceğim bir şey yok nasılsa diyip sipariş verdim. 4 aydır pompayı kullanıyorum. 4 cm uzadı. En son durana kadar büyüme kullanmaya devam etme niyetim var.

 7. İnternetten alışveriş yapmak daima en karlısı oluyor galiba. Bundan 1 hafta önce eczaneye gittim büyük bir eczaneydi. Penis pompası fiyatları uçmuş orda adeta. Allahtan bu siteye denk geldim sonra ve alışverişimi bu siteden yaptım yanında bide kremle geldi. Efsane oldu

 8. Başka bir siteden aynı üründen sipariş etmiştim. Sanırım aynı ürünler ve hatta daha ucuz. Neyse o aldığım sitede pompa kullanımı hakkında herhangi bir fikir ya da talimat vermemişlerdi. Siz gerçekten çok güzel açıklamışsınız. Keşke sizden alsaydım. Dolandırıcılar kazanmasın.

 9. Yaptığım araştırmalar sonucu penis büyütücü pompaların en uygun fiyata burada olduğunu gördüm. Ucuz olması biraz aklımda şüphe uyandırmasından dolayı biraz daha araştırma yapmak istedim. Sonucunda sağlık bakanlığı onaylı penis pompaları olduğunu öğrendim ve içimdeki şüphe gitmişti. Canlı destek hattına sipariş için yazdığımda hemen dönüş sağladılar. Aynı şekilde onlar da sağlık bakanlığı onaylı olduğunu ve dilediğim taktirde iade ve değişim yapabileceğimi söylediler. Bunun üzerine sipariş verdim. Ertesi gün ekime ulaşmıştı. Yaklaşık olarak 3 haftadır kullanıyorum penisim de tam 2.5 cm uzama oldu .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Penis Büyütücü Ürünler © 2018 Frontier Theme