Penis Büyütücü Ürünler

PeniXL Penis Büyütücü Krem 89 TL

Penis Pompasının Yararları Ve Zararları

Bilindiği üzere her kadın partner yatakta kendisiyle iyi vakit geçirebilecek biri ile birlikte olmak ister. Erkekler de partnerlerinin ve kendisinin yatakta mutlu olması için elinden geleni yapmak ister. Son zamanlarda çoğu erkeğin baş belası olan küçük ve ince penis yatakta mutlu vakit geçirmeyi bir hayli zorlaştırıyor. Özellikle cinsel ilişkide istenilen hareketlerin  yapılamaması kadınlardaki cinsel isteği kırıyor. 

Cinsel Sağlık Cemiyeti’nin  Amerika’nın başkenti Washington bölgesinde Seattle şehrinde yaptığı bir araştırmada her 100 kadından 75’inin partnerlerinin penis boyu büyükken daha fazla haz aldığı açıklanmıştır. Durum böyleyken erkeklerde penis boyunun büyük olmasını istemektedir. Bununla birlikte bir çok firma ve kuruluş penis boyu uzatma üzerine bir çok farklı metot izlemektedir.

Bugün benim size anlatmak istediğim konu ise aralarında en yaygın ve sağlıklı kabul edilen penis pompasının gerçekten söylenildiği kadar doğru mu olduğu, hangi ölçüde nasıl etkilediği hakkında bilgi birikimlerimi sunmak istedim. Şimdi gelin sizlere penis pompasının yararları ve zararları hakkında biraz bilgilendireyim. Fakat daha önce penis pompası nedir size bunun hakkında kısa ve öz bir bilgi vereyim.

Penis Pompası Nedir?

Penis pompası, penis sertleşme bozukluğu ya da uzama fonksiyonu durmuş kişiler için tasarlanmış bir tedavi çeşididir. Bunun yanı sıra penis pompası kullanmadan önce ilaç tedavisini göz ardı etmemeniz gerekir. Zira bu işlem işe yaramazsa penis pompası büyük ihtimalle kesin sonuç alacaksınızdır. Her ne kadar bu tedavi gözde büyütülecek bir şey gibi gelmese de bir çok yararı barındırıyor. Penis pompası, penis büyüklüğünün muhafaza edilmesi ve prostat ameliyatından sonra cinsel fonksiyonun geri kazanılmasında da önemli bir rol oynuyor. Fakat aynı zamanda zararını da göz ardı etmemek gerekiyor. Şimdi gelin sizlere penis pompasının yararları ve zararları hakkında bilgilendireyim.

Penis Pompasının Yararları

 • Penis pompası düşünüldüğünde fazla bir büyüklük sağlamaktadır. 3 ayda en az 4 cm en fazla 8 cm kadar bir büyüme sağlamaktadır.
 • %40-%50 gibi bir oranda kalınlaşmayı beraberinde getirmektedir.
 • ABD’den ithal olup tahrişi önleyici bir yapıya sahiptir
 • Prostat ameliyatından sonra cinsel fonksiyonun geri kazanılmasında da çok yardımcı bir araçtır.
 • Cinsel ilişkilerinizde sertleşme, iktidarsızlık gibi problemlerin oluşmasını önler ve partnerinizle olan mutluluğu arttırır.
 • Kullanımı oldukça etkili bir o kadar kolaydır.

Penis Pompasının Zararları

Bilindiği üzere penis pompasının zararından hiç bir firma bahsetmemektedir. Bunun nedeni ise oldukça basit. Çünkü zararından bahsedildiğinde ürünü pazarlayamazlar. Şimdi gelin sizlere açık bir biçimde penis pompasının zararlarını en güzel ve açık bir biçimde açıklayayım.

 • Markaya bağlı olarak penisin baş kısmında tahriş meydana gelmektedir.
 • Penis kuru bir biçimde olmamalıdır. Krem gibi benzeri bir madde ile yumuşatılmalıdır. Kuru olduğu takdirde penisiniz acıyacaktır. Ve böyle kullanılmaya devam edildiği sürece peniste kalıcı hasarlara yol açabilmektedir.

Benim tavsiyem bu tarz pompaları peniXL adında krem ile birlikte kullanmanız. Çünkü peniXL kremin de büyütücü etkisi vardır. İkisi birlikte penisiniz de ani bir büyüme meydana gelebilmektedir.

En sağlıklı penisi büyüten pompa

Piyasada çok fazla penis büyütücü pompa olmakla birlikte, çok fazla sahte ve Çin üretimini de beraberinde getirmektedir. Penis pompası satın alınırken bunların özenle alınması ve dikkat edilmesi gerekmektedir. Aksi halde penisiniz de yaralara yol açabilecek durumlar oluşmaktadır.  Benim size önerebileceğim en iyi ürün SuperPeniXXL isimli ABD’den ithal olarak edilmiş penis büyütücü pompadır. Çünkü şuana kadar en olumlu yorum alınan ve yıllardır bu işi emeğinin akıyla yapan tek şirket budur.

Aynı zamanda firma 89 TL değerindeki peniXL isimli büyütücü kremi beraberinde göndermektedir. Ürünler tamamıyla kapalı bir kutuda gizli bir biçimde kargo ile birlikte kapınızın önüne kadar gelmektedir. Ve eğer ürünü peniXL ürünle kullanacak olursanız çok etkili bir biçimde olacaktır. Size elimden geldiğince penis pompaları hakkında yararlı bir bilgi vermeye çalıştım. Umarım anlattıklarım size yardımcı olmuştur. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere.

  Hızlı Sipariş Formu
  Success! Thanks for Your Request.
  Error! Please Try Again.

  Penis Büyütücü Sipariş Formu

   Hızlı Sipariş Formu
   Success! Thanks for Your Request.
   Error! Please Try Again.

   8 Comments

   Add a Comment
   1. Bir çok penis büyütücü ürün, ilaç vesaire kullandım fakat çoğu penis pompası kadar etkili olmadı maalesef. Özellikle penis pompasını peniXL adlı krem ile kullanınca aşırı derecede büyüme oldu. Aynı zamanda başka bir yazıda penis uzatma pompası kullanımı ürün içerisinde geliyor kolayca kullanabilirsiniz.

   2. Masallah ülkede her şey çok pahalı. penis uzatma pompası fiyatları bile uçmuş durumda. Allah’tan bu sitede ucuza bulabildim de sipariş ettim.Umarım güvenilirdir dolandırılmak istemiyorum

    1. Ufuk Bey öncelikle merhaba! Firmamız sağlık bakanlığı onaylı olup ürünleriniz sipariş ettiğiniz gün ürünler kargoya verilmektedir. Herhangi bir konuda endişelenmenize gerek yoktur. Firmamızı ileriye taşımak adına müşterilerimiz için ne gerekiyorsa yaparız ve asla müşterimizi mağdur etmeyiz!

   3. vakum cihazı nasıl kullanılır hakkında gerçekten bir çok araştırma yaptım. en doğru bilgiyi bu sayfa da buldum. Yararlarını ve zararlarını da yine çok güzel bir biçimde açıklamışsınız teşekkürler.

   4. Bu site gerçekten bir o kadar güvenilir ve orijinal ürün satmakla kalmıyor aynı zamanda çok da ucuz. Penis uzatma pompası fiyatları diğer sitelerde uçmuş durumda resmen ateş pahası. O yüzden bu siteye gerçekten çok teşekkürler.

   5. Ameliyat olmak ve kimyasal yollara başvurmadan penis büyütmek isteyenlere net önerim penis büyütücü pompalardır. Penis boyu uzatma pompaları direk penise uygulanılarak doğal bir teknikle kullanılmaktadır. Bu sayede hiçbir olumsuz durum ve yan etkiyle karşılaşılmamaktadır. Kullanım talimatlarına harfiyen uydum ve tam da istediğim sonucu elde ettim. Aynı etkiyi görmek isteyen herkese tavsiye ederim.

   6. Penis büyütme pompalarının hem etki süresini arttırmak hem de kullanım kolaylığı sağlamak için destekleyici bir krem ile kullanılması gerekiyor. Aksi takdir de bu vakum pompalarının faydalarını görmek için çok uğraşmak gerekiyor. Krem olarak sağlık bakanlığı onaylı olan penixl penis büyütücü ve bakım kremini alabilirsiniz. Hatta bu site de penis pompalarının yanında penixl büyütme kremi göndermişlerdi. Penis boyunda problem yaşayan arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim 60 günde 7 cm büyüme oldu.

   7. Geçen ay başka bir siteden penis pompası satın aldım. Elime gelen penis pompası daha ilk kullanımda vakumla yapmamaya başladı. Acaba yanlış bir şeyler mi yapıyordum diye kullanım kılavuzunu okudum, ancak hata yaptığım bir nokta yoktu. Ertesi gün bir daha denediğimde pompa dağıldı diyebilirim. İade etmek için aradığımda şikayetimi dile getirdim sizi arayacağız dediler ve ne aradılar ne de bir daha telefonuma baktılar. Araştırma yaparken Amerikan penis büyütme pompalarının dayanıklı ve etkili olduğunu öğrendim. Araştırmalarım sonucu bu siteye ulaştım ve sipariş verdim. Kutuyu açtığımda diğer pompa ile alakası yoktu bu çok daha kaliteli bir ürün olduğu anlaşılıyordu.3 haftadır kullanıyorum ve etkili olduğunu söyleyebilirim. Tavsiyem benim düştüğüm hataya düşüp diğer pompalardan almamanız.

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

   Penis Büyütücü Ürünler © 2018 Frontier Theme