Penis Büyütücü Ürünler

PeniXL Penis Büyütücü Krem 89 TL

Penisimi Nasıl Büyütürüm?

penisimi nasıl büyütebilirimToplumumuzda pek çok erkek penis küçüklüğünden dert yanmaktadır. Çünkü penis boyu ne olursa olsun, her erkek daha büyük boyutlarda bir penise sahip olmak ister. Bayanların tercihi de genelde bu doğrultuda olmaktadır. Cinsel ilişkileri de doğrudan etkileyen penis boyu, çiftler arasında alınacak hazzı da doğrudan etkilemektedir. Partnerinden kopmak istemeyen ve kendini penis boyu konusunda dahi iyi hissetmek isteyen pek çok erkek, penisimi nasıl büyütürüm sorusunun yanıtını merak eder. Sadece ülkemizde değil, Dünya genelindeki bir çok erkeğin problemi olan penis küçüklüğü, nasıl giderilebilir? Ufak penis boyundan şikayetçi olan kişiler penislerini nasıl büyütebilirler? Konu ile alakalı detaylı bir araştırma yaptık ve uzatmadan sonuçları sizlerle paylaşalım.

Küçük Olan Penisimi Nasıl Büyütürüm? 

En büyük cinsel sağlık problemi olarak göze çarpan penis küçüklüğü bir çok erkekte özgüven eksikliğine neden olmaktadır. Bununla birlikte tedaviye gidilmedikçe başka sorunları da beraberinde getirmektedir. Erkeklerde hem bu sorunlarla yüzleşmemek hemde cinsel ilişki sırasında da partnerini karşısında rezil olmamak için penisimi nasıl büyütebilirim sorusuna cevap bularak bu sorundan kurtulmayı amaçlarlar.

penisimi nasıl büyütürüm

Pek çok erkeğin canını sıkan bu problem, çok şükür günümüz şartlarının bizlere sunduğu imkanlarla tedavi edilip penise belli bir miktarda uzama sağlanabilmektedir. Herhangi bir cerrahi operasyon geçirmeden, acıya maruz kalmadan, sadece evde kendi kendinize uygulayabileceğiz bazı yöntemlerle peniste büyüme sağlamanız mümkündür. Önemli olan bu teknikleri düzenli ve doğru uygulamaktır. Peki, evde uygulayabileceğiz bu penis büyütmek teknikleri nelerdir; gelin hep birlikte bakalım.

Evde Uygulayabileceğiz Penis Büyütme Yöntemleri

Penis büyütme tekniklerinde amaç, penise daha fazla kan pompalayarak, dokuların genişlemesini ve uzamasını sağlamaktır. Normalden daha fazla kan pompalanması peniste bulunan hücre duvarlarının çatlamasına neden olur. Böylelikle penis dokusunu kendisini yenilemek için yeni hücreler üretecek, uzama ve genişleme sağlanmış olacaktır. Penis büyütme yöntemlerinin hepsi kullanıcılarda tam da bu şekilde büyüme sağlamaktadır. Peki, bu penis büyütme yöntemleri nelerden meydana gelmektedir?

Penis Büyütme Egzersizleri

Evde penis büyütmek için en ideal yöntem olarak gösterilen bu egzersizler peniste bir miktar büyüme kaydedebilmektedir. Öncelikle bu teknik uygulanırken oldukça dikkatli olunmalı ve aşırıya kaçılmamalıdır. Uzmanlar bu yöntemi uygularken ayakta gerçekleştirmesini ve penisinizin ereksiyon halinde olmaması gerektiğini söylerler. Peki, penis büyütme egzersizleri nasıl uygulanır?

İlk olarak elinizle penisin baş kısmını kavrayın ve önünüzde herhangi bir hizaya doğru uzatabildiğiniz kadar uzatın. Canınızı yakmayacak şekilde bir dakika boyunca böyle bekleyin. Daha sonra penisinizi serbest bırakarak 15 sn geçtikten sonra sallayın. Burada penisi sallamak kan dolaşımını normale dönmesini sağlayacaktır. Biraz önce belirttiğimiz herhangi bir hizaya doğru çekme işlemini 4 defa daha gerçekleştirin. Bu sefer aşağı yukarı sağa sola doğru uygulayın.

Toplam 5 yöne gerçekleştirilen germe işlemi sonrasında peniste genişleme ve uzama meydana gelmektedir. Penisinizi zorlamadan 2-3 ay gibi sürelerde bu egzersizleri uygulayarak 3-4 cm büyüme sağlayabilirsiniz.

Penis Büyütücü Haplar ve Kremler

Bir diğer penis büyütme tekniği ise büyütücü ilaçlardır. Genelde krem ve haplardan meydana gelen bu büyütücü ilaçlar, bitkisel içeriğe sahip ürünlerdir. Ülkemizde pek çok erkek de bu tarz ürünleri dilediği yerde kullanmanın rahatlığı ile özgürce penis büyütmenin keyfini sürmektedir. Egzersizler gibi kişiyi yormaz veya yanlış kullanımlara sebebiyet vermez.

Penis büyütücü ilaçların kullanımı oldukça kolay ve basittir. İlk olarak büyütücü hapların kullanımından bahsedecek olursak günde 1 adet tok karna kullanılır. Büyütücü jellerden yani kremlerden söz edecek olursak fındık tanesi kadar bir krem miktarı penisin tamamına  masaj yoluyla uygulanır. Hem kremler hem de haplar bitkisel karışımlardan meydana geldiği için etkilerin sürmesi 3 ay gibi bir süre alabilmektedir. Düzenli kullanımda bu büyütücü ilaçlar kullanıcılar üzerinde kalıcı bir etki sağlayabilmektedir.

Penis Büyütücü Pompalar

Aletle penis büyütme sınıfında bulunan pompalar, evde uygulayabileceğiz en etkili büyütme tekniklerinden birisidir. Düşük maliyetli olmaları ve penis büyütücü pompagenelde birçok kullanıcıda olumlu bir etki bırakması, pompaları diğer yöntemlerin bir adım önüne taşımaktadır. Penis pompaları yalnızca büyüme sağlamaz, aynı zamanda peniste bulunan eğrilikleri düzeltir, erken boşalma sorununu ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Büyütücü pompa kullanarak etkisinden faydalanmak isteyen kişilere kullanımını şu şekilde anlatabiliriz. Penis büyütme pompasını kullanmaya başlamadan önce penisinizi ılık bir su ile yıkayabilirsiniz. Daha sonra penis büyütücü pompada yer alan cam fanusun içine penisinizi yerleştirerek 5 dk boyunca vakum yapacaksınız. Günde sadece 2 defa uygulayacağınız bu yöntem 3 aylık düzenli kullanımda 4-8 cm arasında bir büyüme sağlayabilmektedir. Satışa sunulmadan önce gerçekleştirilen vakum pompası testlerinde, bu ürünlerin peniste kalınlaştırma da sağladığı ispatlanmış bir gerçektir.

Özet Olarak Penisimi Nasıl Büyütürüm?

Yazımızda penis büyütmenin mümkün olduğunu, evde büyütme teknikleri ile bu sorunun ortadan kaldırabileceğinden bahsettik. Sizlere sunmuş olduğumuz bu teknikler arasında tavsiyeniz penis büyütücü pompalardan yana olacaktır. Diğer penis büyütme yöntemleri her ne kadar etkili de olsa, hiçbiri penis pompalarının gösterdiği etki kadar bir büyüme gerçekleştirmez.

Penisimi nasıl büyütürüm diyorsanız 0531 616 98 83 numaralı telefonu vakum pompası arayarak sipariş verebilir veya ürün hakkında daha detaylı bir bilgi alarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Penis Büyütücü Sipariş Formu

Hızlı Sipariş Formu
4 Comments

Add a Comment
  1. Cinsel organımın boyutu ereksiyon haliydken 11 cm. Ben oldukça kısa olduğunu düşünüyorum. Şuan herhangi bir ilişkim yok ama ilerde bana sorun yaratacağını düşünüyorum. Penisimi nasıl büyütürüm diye merak ediyordum ki, internetten bu yazıya denk geldim. Pompalarla penis büyütülebiliyormuş. İlk başlarda pek inandırıcı gelmemişti ama biraz daha araştırınca gerçek anlamda inandım. Buradan sipariş vermiştim, dün elime ulaştı. Bir kullanayım 1 ay sonra tekrar yazacağım, umarım faydasını görürüm.

  2. Zaten uzun bir süredir aklımda vardı vakum pompaları, yazıyı okuduktan sonra penis büyütme pompasını denemek için sipariş verdim. 20 – 25 gündür kullanıyorum nerdeyse. Penis boyumu 14 cm ten 17 cm e taşıdı.Hiç şüphe etmeden alın derim, ne de olsa kesinlikle işe yarıyor baksanıza..

  3. Nereden bilebilirdim ki bu kadar kolay penis büyütülebileceğini.Penisimi nasıl büyütebilirim diye internette arattığımda bu yazıyı dek gelmiştim ve ondan sonra herşey değişti diyebilirim.Burada satılan Amerikan malı penis pompası sayesinde 1 ay gibi kısa bir sürede penisimde 2 cm civarı bir büyüme gerçekleşti. Nasıl desem muazzam bir duygu, ben faydasını gördüm, sizin de yararlanabileceğinizi düşünüyorum.

  4. Yaklaşık olarak 1,5 aydır penis büyütücü pompa kullanıyorum ve 3-4 cm arasında bir büyüme sağladığını söyleyebilirim. Penisimi nasıl büyütebilirim sorusunu kendi kendinize soruyorsanız mutlaka büyütücü pompadan kullanmanızı tavsiye ederim. İşe yaramayacak diye korkuyordum ama harbiden de yarıyormuş.Gözle görmeden inanmıyor insan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Penis Büyütücü Ürünler © 2018 Frontier Theme